MENU

Hakkımızda

limak enerji uludağ elektirk hakkımızda

"Hayatı Aydınlatıyoruz" sloganıyla yola çıkan Limak Enerji Uludağ Elektrik; Limak Holding kuruluşudur. 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) ilgili mevzuatları çerçevesinde 1 Ocak 2013 tarihinde kurulmuştur. Görevli elektrik tedarik lisansına sahiptir. Aynı zamanda son kaynak tedarikçisidir.

Gelişen dünyada müşteri odaklı anlayışıyla, yatırımlarına ağırlık vererek; bölge yönetmenlikleri ve hizmet binalarını yenilenen yüzüyle modern bir yapıya kavuşturmuştur. Teknolojik gelişmeyi esas alarak, bilgi alt yapısını ileri teknolojiyle bütünleştirmekte ve müşterilerinin bilgiye daha kolay erişimini sağlamaktadır. Müşterilerine kaliteden ödün vermeden rahat, konforlu ve daha hızlı bir şekilde hizmet verme politikasından hareketle, yatırımlarını sürdürmektedir.

Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale’de 10 Bölge Yönetmeliği’nde 70’i aşkın Müşteri İşlem Merkezi(MİM) ile abonelik, tahsilat, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmet gerçekleştirilmektedir. Elektrik enerjisini, kaliteli, güvenilir ve hesaplı bir şekilde müşterilerine sunmayı hedefleyerek; farklı iş modelleri ile sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır.

EPDK tarafından belirlenen, yıllık elektrik tüketimi 2400 kWh (Elektrik faturası aylık 81 TL üzeri) olan serbest tüketicilere indirimli elektrik satışını acenteler vasıtasıyla gerçekleştirmektedir. Serbest tüketiciler için kampanyalar düzenleyerek, avantajlı tarifelerle elektrik satışını tüm Türkiye’de gerçekleştirmektedir.

Sosyal sorumluluğunun farkında olarak, birçok kurumsal sosyal sorumluluk projesiyle değer yaratmayı sürdürmektedir.