MENU

LİMAK ENERJİ “İŞARET DİLİ” GÖRÜŞME HATTI

LİMAK ENERJİ “İŞARET DİLİ” GÖRÜŞME HATTI


“Sizi duyuyoruz”
Limak Enerji olarak 3 milyon müşterimizin içerisinde yer alan siz işitme engelli müşterilerimizin iletişim sıkıntılarını gidermek üzere “İşaret Dili Görüşme Hattı” Projemizi hizmete aldık. 

“Yaşadığınız zorlukların farkındayız, verdiğimiz hizmetle hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyoruz”
 Projemiz, engelli bireylerin yaşamlarının kolaylaştırılması ve sosyal yaşamlarında herhangi bir işi tek başlarına yerine getirebilmelerinin, ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişiminin zorunluluklarından biri olduğu düşüncesiyle yola çıktı.

"Sesinizi Görüyoruz"
Bu proje ile birlikte siz değerli müşterilerimiz, 0555 0 646646 numaralı hat üzerinden İşaret Dili tercümanımız ile görüntülü konuşma gerçekleştirip, abonelik ve faturaödeme gibi alanlardaki merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını alabilirsiniz. 

“Her platformda Engelsiziz!” 
İşaret Dili Görüşme Hattı Projemiz aynı zamanda sektörde ilk olma unvanını taşıyor. Bunun yanı sıra; uzunca bir süredir aktif olan Online İşlem Merkezimiz ve e-Devlet üzerinden, ortopedik açıdan bedensel engele sahip olan müşterilerimiz için hizmeti bir nevi ayaklarına götürüyoruz. Görme engelli müşterilerimiz ise Çağrı Merkezimiz üzerinden tüm işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. 

 

  


ENGELSİZ İLETİŞİM