MENU

ESNEK FATURA

ESNEK FATURA’DAN NASIL FAYDALANABİLİRSİNİZ?

ESNEK FATURADAN NASIL FAYDALANABİLİRSİNİZ?
İlk adım olarak, www.limakuludag.com.tr sitesinden ONLINE İŞLEM MERKEZİ'ne giriş yapınız. Online işlem merkezinin sağ üst köşesinde yer alan müşteri girişi butonuna tıklayınız.

2.ADIM
Sisteme giriş yapabilmek için karşınıza çıkan pencerede T.C. Kimlik Numarası ve şifre bölümünü doldurunuz. Giriş tuşuna baktıktan sonra sisteme tanımlamış olduğunuz cep telefon numaranıza 6 rakamdan oluşan bir KOD gelecektir. KOD'u yazdıktan sonra sisteme giriş yapmış olacaksınız.

3.ADIM
Giriş yaptıktan sonra karşınıza abonesi olduğunuz hat/hatlar ile ilgili bilgi ekranı gelecektir. Üzerine tıklayarak bir alt menüye geçiş yapınız.

4.ADIM
Karşınıza gelen ekranda FATURA AYARLARI butonuna basınız.

5.ADIM
Tüketim Alt Limitini Belirle (kWh) yazısının altında yer Irkutucuğa ez an 25 olmak üzere 125'e kadar dilediğiniz miktarı yazabilirsiniz. (25 kWh yaklaşık olarak 10 TL'Iik bir fatura tutarına denk gelmektedir.) Tutarı yazdıktan sonra KAYDET tuşuna basınız.

6.ADIM
"Son Ödeme Tarih Aralığı Belirle" yazısına tıkladıktan sonra "Aralık Seçiniz" kutucuğa karşınıza çıkacaktır üzerine tıklayarak istediğiniz tarih aralığını seçtikten sonra KAYDET butonuna basarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.