MENU

ESNEK FATURA

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ

ESNEK FATURA İLE TANIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

esnek-fatura

Türkiye’de elektrik enerjisi sektöründe bir ilk olan ESNEK FATURA hizmeti, Limak Uludağ elektrik müşterilerinin kullanımına sunulmuştur. Fatura ödeme dönemini veya fatura alt limitini değiştirebilsem diyorsanız keşke başka bir şey dileseymişim diyeceksiniz.

AYARLANABİLİR FATURA ALT LİMİTİ

Çok düşük fatura bedelleri bazen gözden kaçabilmekte ya da ihmal edilebilmektedir. Özellikle seyrek kullanılan yazlık ev, depo gibi alanlarda, kullanım seyrekliğinden kaynaklı unutkanlıklar sebebiyle ödenemeyen faturalar canınızı sıkabilmektedir. Esnek Fatura ile artık sizin belirleyeceğiniz rakama kadar fatura oluşmayacak ve siz de günlük yaşamınızı aynı konforla sürdürmeye devam edebileceksiniz. Söz konusu uygulamamızdan tüm abone grubundaki müşterilerimiz faydalanabilmektedir.

Sayaç okumalar gerçekleştirildikten sonra tüketimlerin 90 TL altında kalması durumunda Esnek Fatura uygulamamız kapsamında faturalandırılmayarak bir sonraki aya aktarılmaktadır. Tercihinize bağlı olarak farklı bir alt limit belirlemek isterseniz Online İşlem Merkezimizden işlem yapabilir, 444 6 646 nolu Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da Müşteri İşlem Merkezlerimize talebinizi iletebilirsiniz.KİŞİYE ÖZEL FATURA ÖDEME DÖNEMİ

Maaş döneminiz ile elektrik faturanızın son ödeme tarihleri örtüşmüyorsa artık dert etmenize gerek yok. Esnek Fatura’ya geçerek ödeme döneminizi size sunduğumuz seçenekler arasından sizin için en uygun dönemi belirleyerek bu sorundan tek tuşla kurtulabilirsiniz. Yılda en fazla 2 defa yapabileceğiniz bu işlemle faturanızı siz ne zaman istiyorsanız o zaman ödeyeceksiniz. Söz konusu uygulamamızdan tüm mesken abone grubundaki tüm müşterilerimiz faydalanabilmektedir. Tercihinize bağlı olarak sizin için en uygun dönemi belirlemek isterseniz Online İşlem Merkezimizden işlem yapabilir, 444 6 646 nolu Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da Müşteri İşlem Merkezlerimize talebinizi iletebilirsiniz.