MENU

ESNEK FATURA

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ

ESNEK FATURA İLE TANIŞMAYA HAZIR MISINIZ?

esnek-fatura

Türkiye’de elektrik enerjisi sektöründe bir ilk olan ESNEK FATURA hizmeti, Limak Uludağ elektrik abonesi tüm KONUT abonelerinin kullanımına sunulmuştur. İster kışlık ister yazlık eviniz ile ilgili fatura ödeme döneminizi veya fatura alt limitini değiştirebilsem diyorsanız keşke başka bir şey dileseymişim diyeceksiniz.

KİŞİYE ÖZEL FATURA ÖDEME DÖNEMİ
Maaş döneminiz ile elektrik faturanızın son ödeme tarihleri örtüşmüyorsa artık dert etmenize gerek yok. Esnek Fatura’ya geçerek ödeme döneminizi size sunduğumuz seçenekler arasından sizin için en uygun dönemi belirleyerek bu sorundan tek tuşla kurtulabilirsiniz. Yılda en fazla 2 defa yapabileceğiniz bu işlemle faturanızı siz ne zaman istiyorsanız o zaman ödeyeceksiniz.AYARLANABİLİR FATURA ALT LİMİTİ
Çok düşük fatura bedelleri bazen gözden kaçabilmekte ya da ihmal edilebilmektedir. Özellikle seyrek kullanılan yazlık ev, depo gibi alanlarda, kullanım seyrekliğinden kaynaklı unutkanlıklar sebebiyle ödenemeyen faturalar canınızı sıkabilmektedir. Esnek Fatura ile artık sizin belirleyeceğiniz rakama kadar fatura oluşmayacak ve siz de günlük yaşamınızı aynı konforla sürdürmeye devam edebileceksiniz.