MENU

ELEKTRİK FATURANI FASTPAY İLE ÖDE; PARAN VE ZAMANIN SANA KALSIN!

fastPay ile Faturamı Nasıl %10 Daha Az Öderim?

fastPay üzerinden kredi kartı ile ya da fastPay uygulamasına yükleyecekleri bakiye ile yaptıkları fatura ödemelerinden sonra fatura tutarları üzerinden iadeyi 7 iş günü içerisinde fastPay uygulamalarındaki bakiye kısmında görebilecekler.fastPay uygulamasını indirdikten sonra, CEP TELEFONU bilginizi yazıp GİRİŞ butonuna tıklayın.

fastpay

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra FATURA VE ÖDEMELER sekmesini seçin.fastpay

Fatura ve Ödemeler sekmesi altında açılan menüde ELEKTRİK seçeneğini seçin.fastpay

Elektrik sekmesinden sonra kurum seçiniz butonuna tıklayın ve LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK firmasını seçin.fastpay

Bağlı olduğunuz İŞLETME KODUNU ARALARINA NOKTA KOYMADAN yandaki örnekte yer aldığı şekilde yazın. İşletme kodunun altına abone numaranızı yazıp DEVAM butonuna tıklayın.Bilgilerinizi yazdıktan sonra ÇIKAN FATURANIZI SEÇİP DEVAM butonuna tıklayarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz.


Ödeme seçeneği olarak KART EKLE (sağ üstte yer alıyor) diyerek istediğiniz bankanın kredi kartını ekleyebilir ya da fastPay’e bakiye ekleyerek bu bakiyeden ödeme yapabilirsiniz.


NOT : İndirimden faydalanmak isteyen ve otomatik ödeme talimatı olan müşterilerimizin, mükerrer ödeme yapmamaları için son ödeme tarihinden birkaç gün önce fastPay uygulaması ile ödeme yapmalarını öneririz.


ELEKTRİK FATURANI YÜZDE 10 AZ ÖDE

  • Kampanya Limak Enerji Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. faturalarının fastPay ile ödenmesi esnasında geçerlidir.

  • fastPay uygulaması ile Limak Enerji elektrik faturalarını ödeyen kullanıcılar aylık maksimum 10 TL' lik ödeme iadesi alabileceklerdir.

  • Kampanya 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında geçerli olup kampanya süresince bir fastPay kullanıcısı maksimum 50 TL ödeme iadesi alabilir.

  • fastPay kullanılarak yapılan ödemelerde uygulanacak ödeme iadesi fatura tutarının 100 TL'den fazla olması durumunda maksimum 100 TL üzerinden değerlendirilecektir.

  • Limak Enerji Uludağ Elektrik kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.