MENU

13.PBYSK’NIN KONUĞU ALİ ERMAN AYTAC OLDU

13.PBYSK’NIN KONUĞU ALİ ERMAN AYTAC OLDU


Uludağ Üniversitesiİşletme Topluluğu’nun on üç yıldır kesintisiz olarak sürdürdüğü UlusalProfesyoneller ve Başarılı Yöneticilerle Sektörler Kongresi (PBYSK)etkinliği bu yıl da önemli konu ve konuşmacılar ile Uludağ Üniversitesi GörükleYerleşkesi Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

 

Sektörlerin öndegelen şirketleri ve üst düzey yöneticileri ile öğrencileri buluşturan etkinliğe konuk olan enerji sektörünün öncü kuruluşundan Limak Uludağ Elektrik GenelMüdürü Ali Erman Aytac, iş yaşamında yakaladığı başarının sırlarını öğrencilerile paylaşırken onlara iş hayatı ile ilgili önemli tavsiyelerde bulundu.Gençlere günümüzün ve geleceğin önemli sektörleri arasında yer alan enerjisektöründe kariyer yapmalarını tavsiye eden Aytac, kişisel tecrübeleriniaktarırken, enerji sektörü hakkında da bilgiler verdi. Gençlerin sorularınıcevaplayan Aytac, gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirterek UludağÜniversitesi’nin Bursa için önemli bir değer olduğunu ve özel sektör olarak üniversiteye ve üniversite bünyesinde faaliyet gösteren öğrenci topluluklarınaher zaman destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

 

Etkinliğin birdiğer sürprizi de Çılgın Enerji makinasının öğrencilerin kullanımına sunulmasıydı. Limak Uludağ Elektrik tarafından özel hazırlatılan cihazagençlerin ilgisi yoğun oldu. Kullanıcıya statik elektrik yükleyerek kişinin saçlarının havaya kalkmasını sağlayan alet renkli görüntülere neden oldu.


GÜNCEL HABERLER