MENU

ALİ ERMAN AYTAC ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

ALİ ERMAN AYTAC ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ


Üniversite öğrencilerinin iş hayatına adım atmaları için bir köprü görevi üstlenen "İŞKUR Kariyer Günleri" etkinliği 26 Mart'ta Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Troya Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. 

İlk oturumun son konuşmacısı olarak etkinlikte yerini alan Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, "Bugünden Yarını Planlamak" adlı sunumuyla, enerji sektörünün gelişimi ve Limak Enerji'den bahsederek, öğrencilerin sorularını yanıtladı. Öğrencilere gelecek planlarında yol gösterecek tavsiyelerde de bulunan Aytac, kendi kariyerindeki süreçleri de öğrencilere aktardı. Bu tür etkinliklerde gençlerle buluşmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getiren Aytac'a konuşması sonrasında plaket takdim edildi. 

Etkinlikte ayrıca Çanakkale Vali Yardımcısı Celil Ateşoğlu, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Ahmet Erdem, İŞKUR Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ali Çalışkan, Kale Grubu İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Selda Seçkinler, Alarko Holding Dijital İnsan Kaynakları Uzmanı Dilek Aydın ve İzgören Akademi Eğitmeni Oytun Yumşak'da sunumlarıyla öğrencilere ilham verecek öğütlerde bulundular. 


GÜNCEL HABERLER