MENU

BURSA’DA EKONOMİNİN “OSCAR”LARINDA LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK’E 2 ÖDÜL BİRDEN

BURSA’DA EKONOMİNİN “OSCAR”LARINDA LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK’E 2 ÖDÜL BİRDEN


Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından buyıl 44.sü gerçekleştirilen “Ekonomiye Değer Katanlar 2017” ödülleri sahiplerinibuldu. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Bursa Valisiİzzettin Küçük,  AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu,Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve BTSO Yönetim KuruluBaşkanı İbrahim Burkay tarafından takdim edilen ödüllerde "Enerji Sektörü"ve "Kurumlar Vergisi" kategorilerinde Limak Uludağ Elektrik iki ödülün birden sahibi oldu.

 

BTSO “Ekonomiye Değer Katanlar 2017” Ödülleri’nde LimakUludağ Elektrik Sektör Liderleri ve Kurumlar Vergisi kategorisinde iki ödülelayık görüldü. Bursa iş dünyasının gurur gecesinde kurum adına Enerji SektörüLideri ve Kurumlar Vergisi ödülünü Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali ErmanAytac aldı.

 

Ödül hakkında düşüncelerini paylaşanGenel Müdür Ali Erman Aytac “Ödüller, kurumların enerjisini besleyen santrallergibidir. Yaptığımız işleri ödül almak için değil, sorumluluk bilinciylegerçekleştirdiğimiz halde sonunda ödüllendiriliyor olması bizim için bir gururve motivasyon kaynağı oluyor. 2018 yılında da ödüle layık görülecek hizmetlerüretmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

2017 yılını Müşteri Memnuniyet yılı olarak ilaneden Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. abonelerinin hizmetine sunduğufarklı ürün ve servisleri ile de yıl boyunca adından söz ettirmişti. Enerjisektöründeki ilk çağrı merkezi uygulaması, Türkiye’deYeni Nesil ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı belgesini alan ilkelektrik şirketi, online işlem merkezi servisleri ve esnek faturauygulamaları ile sektöre öncülük eden Limak Uludağ Elektrik yeni yılda da yenive hayatı kolaylaştıran uygulamalar ile müşteri memnuniyetini en üst seviyedetutmayı hedefliyor.


GÜNCEL HABERLER