MENU

CLK Uludağ Elektrik Balıkesir Bölge Yönetmenliği Hizmete Açıldı

CLK Uludağ Elektrik Balıkesir Bölge Yönetmenliği Hizmete Açıldı

CLK Uludağ Elektrik, Balıkesir Bölge Yönetmenliği Müşteri İşlem Merkezi (MİM) açılışını gerçekleştirdi. MİM’de vatandaşlar, tahsilat başta olmak üzere abonelik, indirimli elektrik ve avantajlı tarifeler gibi birçok hizmeti daha hızlı bir şekilde alabiliyor.

CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini hayata geçirmeye devam ediyor. Geçen hafta Edremit Bölge Yönetmenliği Müşteri İşlem Merkezi’ni açan kurum, bugün de Balıkesir Bölge Yönetmenliği MİM’i düzenlenen törenle hizmete açtı.

Balıkesir Bölge Yönetmenliği Müşteri İşlem Merkezi açılışına Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, TEİAŞ Balıkesir İşletme Müdürü Hayri Geçeroğlu, BASKİ Genel Müdürü Mustafa Bayram, CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac, UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, CLK Uludağ Elektrik Balıkesir Bölge Yönetmeni Vahide Yakut, Satış ve Pazarlama Direktörü Alp Arı, İnsan Kaynakları Müdürü Hamza Ekin, Müşteri İlişkileri Direktörü Gökhan Ubuz, Alacak Yönetimi ve Faturalandırma Direktörü Serhat Karakoç, Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Murat Erbay, Edremit Bölge Yönetmeni Mustafa Karaman, Kurumsal İletişim Uzmanı Bahar Erkan, Müşteri İşlemleri Yönetmeni Tuncay Canbey, Bandırma Bölge Yönetmeni Mahmut Akgöğ ile çok sayıda davetli katıldı.

Genel Müdür Ali Erman Aytac, sayıları 70’i aşan MİM’lere bir yenisini daha eklediklerini ifade ederek, geçen hafta Edremit’in ardından bugün de Balıkesir Bölge Yönetmenliği MİM’i açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 

MİM’de fatura ödeme, avantajlı elektrik tarifelerinden yararlanabilme ve abonelik gibi hizmetlerin verildiğini belirten Aytac; Müşterilerin yüz yüze iletişim kurabileceği konforlu ve ferah mekanlarda hızlı bir şekilde hizmet sunduklarını dile getirdi.

Aytac, “MİM’ler aracılığıyla bölge halkı EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun belirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 3600 kWh ve üzerinde elektrik tüketen serbest tüketiciler, CLK Uludağ Elektrik tarafından uygulanan “Yuvam Güvende” kampanyasından ve indirimli elektrik avantajlı tarifelerinden (mesken, esnaf ve sanayi) yararlanabilecekler. Müşterilerimiz ayrıca MİM’lerden yapabilecekleri tüm işlemleri CLK Uludağ Elektrik’in resmi web sayfası https://online.clkuludag.com.tr/ ‘den de yapabilirler” dedi.

GÜNCEL HABERLER