MENU

CLK Uludağ Elektrik Bandırma Bölge Yönetmenliği Hizmete Açıldı.

CLK Uludağ Elektrik Bandırma Bölge Yönetmenliği Hizmete Açıldı.

CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ, Müşteri İşlem Merkezlerine (MİM) bir yenisini Bandırma’da ekledi. CLK Uludağ Elektrik Bandırma Bölge Yönetmenliği Müşteri İşlem Merkezi açılışına; Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Bandırma Müftüsü Süleyman Küçük, İlçe Jandarma Komutanı Murat Yılık, 17 Eylül Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Halk Eğitim Müdürü Yüksel Ülker,  UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, CLK Uludağ Elektrik Bandırma Bölge Yönetmeni Mahmut Akgöğ, İnsan Kaynakları Müdürü Hamza Ekin, Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Murat Erbay, Alacak Yönetimi ve Faturalandırma Direktörü Serhat Karakoç, CLK Uludağ Elektrik Çanakkale Bölge Yönetmeni Metin Erbil, CLK Uludağ Elektrik Yalova Bölge Yönetmeni Serper Acar, Müşteri İlişkileri Yönetmeni Tuncay Canbey, Nilüfer Bölge Yönetmeni Ekrem Akdağ, Bölge Satış Yönetmeni Ceyhun Ayabakan CLK Uludağ Kurumsal İletişim Uzmanı Bahar Erkan, ile çok sayıda davetli katıldı.

CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac, müşteri memnuniyetini önemsediklerini belirterek, MİM’lerle müşterilere daha kısa işlem süreleri ile bekleme sürelerini ortadan kaldırarak hızlı bir şekilde hizmet etmeyi amaçladıklarını belirtti. Aytac, hedeflerinin daha konforlu ve ferah mekanlarla hizmet kalitesini artırmak olduğunu kaydederek, Bandırma Bölge Yönetmenliği’nin Bandırma’nın yanı sıra Manyas, Gönen, Erdek, Marmara ve Avşa MİM’leriyle de hizmet verdiğini dile getirdi.

MİM’ler aracılığıyla bölge halkının; EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun belirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 3600 kWh ve üzerinde elektrik tüketen serbest tüketiciler için CLK Uludağ Elektrik tarafından uygulanan “Yuvam Güvende” kampanyasından ve indirimli elektrik avantajlı tarifelerinden (mesken, esnaf ve sanayi) yararlanabileceklerini ifade eden Aytac, müşterilerin, Müşteri İşlem Merkezi’nden yapılabilecek tüm işlemleri CLK Uludağ Elektrik resmi web sayfası https://online.clkuludag.com.tr/ adresinden de yapılabileceğini de kaydetti.


GÜNCEL HABERLER