MENU

CLK Uludağ Elektrik Çanakkale Bölge Yönetmenliği Hizmete Açıldı.

CLK Uludağ Elektrik Çanakkale Bölge Yönetmenliği Hizmete Açıldı.

CLK Uludağ Elektrik, Çanakkale Bölge Yönetmenliği Müşteri İşlem Merkezi (MİM) açılışını gerçekleştirdi. MİM’de vatandaşlar, tahsilat başta olmak üzere abonelik, indirimli elektrik ve avantajlı tarifeler gibi birçok hizmeti daha hızlı bir şekilde alabiliyor.

CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini hayata geçirmeye devam ediyor. Kurum Geçtiğimiz günlerde Çanakkale Bölge Yönetmenliği MİM’i düzenlenen törenle hizmete açtı.

MİM açılışına Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhal,  Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Cengiz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz, Kolin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Naci Koloğlu, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sezai Bacaksız, Kolin İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Celal Koloğlu,  CLK Uludağ Elektrik Yönetim Kurulu Üyesi Devrim Koloğlu,  CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac, UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, CLK Uludağ Elektrik Çanakkale Bölge Yönetmeni Metin Erbil, Muhasebe ve Finans Direktörü Seçil Koyunlu, Kurumsal İletişim Direktörü Melis Kobal Kurumsal İletişim Uzmanı Bahar Erkan ile çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşma yapan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, CLK Uludağ Elektrik Çanakkale Bölge Yönetmenliğinin açılışının herkese hayırlı olmasını dileyerek, yatırımların devam edeceğini söyledi.

Genel Müdür Ali Erman Aytac, sayıları 70’i aşan MİM’lere bir yenisini daha eklediklerini ifade ederek, hafta içinde Bandırma’nın ardından bugün de Çanakkale Bölge Yönetmenliği MİM’i açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

MİM’de fatura ödeme, avantajlı elektrik tarifelerinden yararlanabilme ve abonelik gibi hizmetlerin verildiğini belirten Aytac; müşterilerin yüz yüze iletişim kurabileceği konforlu ve ferah mekanlarda hızlı bir şekilde hizmet sunduklarını dile getirdi.

Aytac, Çanakkale’de yaklaşık 350 bin müşterileri bulunduğunu anlatarak, bölge yönetmenliğinin Çanakkale’nin yanı sıra Ayvalık, Bayramiç, Bozcaada, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Çan, Biga, Yenice’de de hizmet verdiklerini belirtti.

CLK Uludağ Elektrik’in “Yuvam Güvende” kampanyasına da konuşmasında değinen Aytac, şunları söyledi:

“MİM’ler aracılığıyla bölge halkı EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun belirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 3600 kWh ve üzerinde elektrik tüketen serbest tüketiciler, CLK Uludağ Elektrik tarafından uygulanan “Yuvam Güvende” kampanyasından ve indirimli elektrik avantajlı tarifelerinden (mesken, esnaf ve sanayi) yararlanabilecekler. Müşterilerimiz ayrıca MİM’lerden yapabilecekleri tüm işlemleri CLK Uludağ Elektrik’in resmi web sayfası olan https://online.clkuludag.com.tr/ ‘den de yapabilirler.”


GÜNCEL HABERLER