MENU

CLK Uludağ Elektrik, Edremitlilere “Yuvam Güvende” paketini tanıttı

CLK Uludağ Elektrik, Edremitlilere “Yuvam  Güvende” paketini tanıttı

CLK Uludağ Elektrik, serbest tüketiciler için geliştirilmiş olduğu ‘Yuvam Güvende’ paketini Edremit’te düzenlediği basın toplantısı ile tanıttı. Özel bir kart ile kullanılanpakete, serbest tüketici statüsünde olan konut aboneleri ek bir ücret ödemeden sahip olabiliyor.

CLK Uludağ Elektrik, abonelerine sunduğu hizmet ve avantajları Edremitlilerle paylaştı. Edremit’teki basın toplantısında konuşan CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Ali Erman Aytac,enerji sektöründeki özelleştirme sonrası hızlı bir dönüşüm hamlesi başlattıklarını belirterek, CLK Uludağ Elektrik’i klasik bir elektrik şirketi olmaktan çıkarıp özel sektör ruhuna uygun, rekabetçi, tüketici dostuve inovatif bir şirkete dönüştürdüklerini söyledi.

Enerji Piyasası Denetleme Kurumu (EPDK) tarafından tanımlanan serbest tüketici profilli konut aboneleri için ilk olarak “Yuvam Güvende” paketini hazırladıklarını ifade eden Aytac, yıllık elektriktüketimi 3.600 kWh ve üzeri olan serbest tüketiciler için geliştirdikleri “Yuvam Güvende” paketine, serbest tüketici statüsünde olan konut abonelerinin ek bir ücret ödemeden sahip olabileceğini vurguladı.

Özel bir kart ile kullanılabilen “Yuvam Güvende” paketinin avantajları ile ilgili açıklamalarda bulunan Aytac, “Bu kartı, isteyen abonelerimize ücretsiz olarak sunuyoruz. Müşterilerimiz her gün evlerindesıkıntılı durumlarla karşılaşabiliyor. Elektrik tesisatında, su tesisatında bir problem olabiliyor.

Ambulansa, çilingire ihtiyaç duyabiliyor. Bu sigorta kapsamında, müşterilerimiz karttaki numarayı aradıkları takdirde herhangi bir işçilik veya yol masrafı ödemeden birçok hizmeti, ücretsiz bir şekildealabiliyorlar. Bunun yanı sıra hiç arzu etmesek de günlük yaşantımızda karşılaşabileceğimiz bazı olumsuzluklar var. Bu karta sahip bir abonemizin bir kaza sonucu sakatlık geçirmesi ya da vefat etmesi durumunda başta elektrik faturası olmak üzere 12 ay boyunca 500 liraya kadar olan tüm faturaları Yuvam Güvende kapsamında karşılanıyor. Abonelerimizin zor günlerinde yanlarında olmayı istediğimiziçin Yuvam Güvende’yi hazırladık” dedi.

CLK Uludağ Elektrik’in diğer hizmetlerinden de bahseden Ali Erman Aytac şunları söyledi:

 “Hayatı Aydınlatıyoruz sloganıyla yola çıkarak; Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale’de toplam 10 BölgeYönetmenliği; 70’i aşkın Müşteri İşlem Merkezi(MİM) ile hizmet veriyoruz. Edremit Bölge Yönetmenliğinde ise 8 MİM ile hizmet vermekteyiz.(Edremit Bölge Yönetmenliği, Akçay, Altınoluk, Altınova, Ayvalık, Burhaniye, Gömeç, Havran). MİM’lerde abonelik, tahsilat, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmeti gerçekleştiriyoruz. Elektrik enerjisini, kaliteli, güvenilir ve hesaplı bir şekilde müşterilerimize sunmayı hedefleyerek; farklı iş modelleri ile sektörün lider kuruluşları arasında yer alıyoruz. Müşteri İşlem Merkezlerinden(MİM) yapılan tüm işlemler www.clkuludag.com.tr web sitesi üzerinde bulunan https://online.clkuludag.com.tr/ online işlemmerkezinden yapılabilir.”

CLK Uludağ Elektrik’in abonelerine sunduğu hizmetlerin ve sağlanan avantajların da tanıtıldığı toplantıda, CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Ali Erman Aytac’ın yanı sıra EdremitBölge Yönetmeni Mustafa Karaman ve Kurumsal İletişim Uzmanı Bahar Erkan da yer aldı.

GÜNCEL HABERLER