MENU

YUVAM GÜVENDE

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ

YUVAM GÜVENDE DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ

Hayatınızı kolaylaştıracak ve sizi güvence altına alacak Yuvam Güvende paketi ile günlük hayatta başınıza gelebilecek kazalara karşı Limak Uludağ Elektrik size çok özel bir Asistans Hizmet paketi sunuyor.

yuvam-guvende

ELEKTRİK TESİSATINDA problem mi çıktı?
Evinizde karşılaşacağınız elektrik tesisatından kaynaklı beklenmedik arızalara karşı canınızı sıkmayın. Yuvam Güvende paketi sahibi iseniz yılda 3 kez yol ve işçilik masrafları da dahil olmak üzere her bir seferinde 150 USD’a kadar güvence altındasınız.

Başınıza bir KAZA mı geldi?
Yaşamın beklenmedik olayları karşısında gerçek bir dost gibi yanınızda olmayı hedefleyen Limak Uludağ Elektrik, abonenin kazaen vefatı veya sakat kalması durumunda 1 yıl boyunca aylık 250 TL’ye kadar elektrik, doğalgaz, su ve telefon faturalarını Yuvam Güvende sigortası kapsamında karşılamaktadır.

AMBULANS mı lazım oldu?
Bir kaza durumunda yılda 3 kez olmak üzere en yakın hastaneye ambulans ile nakil hizmeti Yuvam Güvende kapsamında, telefonunuzun ucunda.

ANAHTARINIZ mı kayboldu?
Hepimizin başına gelebilecek olan anahtarı unutma ya da kaybetme durumunda yılda 3 kez yol ve işçilik masrafları da dahil olmak üzere her bir seferinde 150 USD’a kadar güvence altındasınız.

CAMINIZ mı kırıldı?
Evde herhangi bir sebepten dolayı cam kırıldığında artık üzülmeyin. Yılda 3 kez yol ve işçilik masrafları da dahil olmak üzere camınız kırıldığında, her bir seferinde 150 USD’a kadar güvence altındasınız.

Evinizi SU mu bastı?
Başınıza gelmesini asla dilemeyeceğimiz tesisat problemlerinden kaynaklı su basması durumunda yılda 3 kez yol ve işçilik masrafları da dahil olmak üzere her bir seferinde 150 USD’a kadar güvence altındasınız.

* Yuvam Güvende Asistans hizmetleri faturanın kayıtlı olduğu adres için geçerlidir.

Tüm bu konfor ve avantajlara sahip olmak istiyorsanız sizi hemen bugün koruma şemsiyesi altına alalım.

DETAYLARI İNDİRİNİZ