MENU

CLK Uludağ Elektrik İnegöl Bölge Yönetmenliği hizmete açıldı

CLK Uludağ Elektrik İnegöl Bölge Yönetmenliği hizmete açıldı

CLK Uludağ Elektrik İnegöl Bölge Yönetmenliği Müşteri İşlem Merkezi (MİM) açılışını gerçekleştirdi. MİM’de tahsilat başta olmak üzere abonelik, indirimli elektrik ve avantajlı tarifeler gibi birçok işlem yapılabiliyor.

MİM açılışına İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac, , CLK Uludağ Elektrik İnegöl Bölge Yönetmeni Oğuz Akgün, UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, İnegöl protokolü ile çok sayıda davetli katıldı.

CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac, müşteri memnuniyetini önemsediklerini belirterek, MİM’lerle müşterilere daha kısa işlem süreleri ile bekleme sürelerini ortadan kaldırarak hızlı bir şekilde hizmet etmeyi amaçladıklarını belirtti. Erman Aytac, sayıları 70’i aşan MİM’lerde daha konforlu ve ferah mekanlarla hizmet kalitesini artırmayı hedeflediklerini söyledi.

İnegöl Bölge Yönetmenliği, İnegöl Merkez MİM’in yanı sıra Yenişehir’de de MİM ile hizmet veriyor. CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Aytac, müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçladıklarını ifade ederek, MİM’ler aracılığıyla tüketicilerin, EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun belirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 3600 kWh ve üzerinde elektrik tüketen serbest tüketiciler için CLK Uludağ Elektrik tarafından uygulanan “Yuvam Güvende” kampanyasından ve indirimli elektrik avantajlı tarifelerinden (mesken, esnaf ve sanayi) yararlanabileceklerini dile getirdi. Aytac ayrıca müşterilerin, Müşteri İşlem Merkezi’nden gerçekleştirilebilecek tüm işlemleri CLK Uludağ Elektrik resmi web sayfası https://online.clkuludag.com.tr/ adresinden de yapılabileceğini sözlerine ekledi.

Açılışa katılan İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş da ilçenin 250 bin nüfuslu olan Türkiye’nin önemli ilçelerinden birisi olduğunu belirterek, “İnegöl mobilyasıyla, sanayisiyle, tarımıyla, turizm potansiyeliyle ve ihracatıyla kaliteli enerji kullanımını hakkediyor. Bu anlamda yenilenen yüzeyle kaliteli hizmet anlayışını sürdüren CLK Uludağ Elektrik İnegöl Bölge Yönetmenliği, ilçenin önemli bir ihtiyacına çözüm oldu” dedi.


GÜNCEL HABERLER