MENU

CLK Uludağ Elektrik, müşterilerine yepyeni fırsatlar sunmaya başladı.

CLK Uludağ Elektrik, müşterilerine yepyeni fırsatlar sunmaya başladı.

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, CLK Uludağ Elektrik Balıkesir Bölge Yönetmeni Vahid Yakut ve CLK Uludağ Elektrik Kurumsal İletişim Uzmanı Bahar Erkan, CLK Uludağ Elektrik'in yeni hizmetleri hakkında basına bilgi verdi.

CLK Uludağ Elektrik, Müşteri İşlem Merkezleri(MİM), indirimli elektrik, yeni MİM noktaları ve 'Yuvam Güvende' kampanyası ile ilgili bilgi verdi.

'Hayatı Aydınlatıyoruz' sloganı ile yola çıkan CLK Uludağ Elektrik, gelişen ve yenilenen dünyada müşteri odaklı anlayışı ile yatırımlarına ağırlık veriyor. Yenilenen yüzüyle 10 Bölge Yönetmenliği ve 70’i aşkın Müşteri İşlem Merkezi(MİM) ile hizmet veren CLK Uludağ elektrik yılsonuna kadar müşteri işlem merkezlerini %50 arttırmayı hedefliyor. Hizmet binalarını modern bir yapıya kavuşturarak, son teknolojiyle bilgi alt yapısını yenileyen CLK Uludağ Elektrik, müşterilerinin bilgiye daha kolay erişimini sağlıyor.

Yeni yatırımları hakkında bilgi veren CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Balıkesir’deki 26 MİM’e, alt yapıları hazırlanan 10 yeni MİM daha ekleyeceklerini ifade etti. Aytac, “Bursa, Balıkesir, Yalova, Çanakkale’de toplam MİM’leri %50 arttırarak 100’ün üzerine çıkarmayı hedefliyoruz. Balıkesir, Bandırma ve Edremit Bölge Yönetmenliği’nde 26 MİM ile hizmet vermektedir. Bu sayıyı yılsonuna kadar 36 ya çıkarmayı planlıyoruz. MİM’lerde abonelik işlemleri, tahsilat, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmeti gerçekleştirmektedir. Elektrik enerjisini, kaliteli, güvenilir ve hesaplı bir şekilde müşterilerimize sunmayı hedefleyerek; farklı iş modelleri ile sektörün lider kuruluşları arasında yer alıyoruz. Ayrıca Güney Marmara Bölgesinde, EPDK’nın belirlediği serbest tüketicilere indirimli elektrik satışını gerçekleştiriyoruz. Serbest tüketiciler için kampanyalar düzenleyerek, avantajlı tarifelerle elektrik satışı yapıyoruz. Serbest tüketici konut müşterilerimize Yuvam Güvende sigortasını sunuyoruz. Aynı zamanda sosyal sorumluluğumuzun farkında olarak, birçok kurumsal sosyal sorumluluk projesiyle değer yaratmayı sürdürüyoruz.'' dedi.

Aytac; açıklamasının devamında; İndirimli elektrik avantajları üzerinde duran CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Aytac, ''Konut, sanayi ve işyerleri, serbest tüketici statüsündeki yani aylık ortalama 125 TL ve üzerinde fatura ödeyen tüm müşteriler avantajlı konut, iş yeri ve sanayi tarifesi ile CLK Uludağ Elektrik’in indirimli elektrik avantajlarından yararlanabilir, faturasında tasarruf sağlayabilir veya özel kampanyalardan yararlanabilir'' dedi.

''Serbest tüketici statüsüne geçen aboneler, CLK Uludağ Elektrik ile yapılacak anlaşmayla elektrik kalitesinde bir değişiklik olmadan faturası düşecek.''

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Balıkesir'de serbest tüketici sayısının 40 bin kişi olduğunu belirterek, ''Serbest tüketici statüsüne geçen aboneler, CLK Uludağ Elektrik ile yapılacak anlaşmayla elektrik kalitesinde bir değişiklik olmadan faturası düşecek. CLK Uludağ Elektrik uzman kadrosu ve güçlü ekibi ile çözümler üretebilecek tüm idari ve teknik alt yapısıyla müşteri menfaatini ön planda tutmayı kendisine ilke edinmiştir. CLK Uludağ Elektrik müşterilerini bir iş ortağı olarak görür ve müşterilerine elektrik tedariki ile ilgili her türlü bilgi desteğini bedelsiz olarak sağlar. Elektriğinizi CLK Uludağ Elektrik’ten temin ederken ek maliyet ile karşılaşmaz. Fatura düzeninde, birim fiyatındaki indirim dışında hiçbir değişiklik olmaz. Yapılacak sözleşme ile tarafların menfaatlerini koruyacak şekilde düzenlenir'' dedi.

CLK Uludağ Elektrik'ten serbest tüketici konut müşterileri için hazırlanan 'Yuvam Güvende' sigortasını anlatan CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Aytac, yeni başlattıkları kampanya hakkında da bilgiler verdi. Müşterilerine bazı hizmetleri ücretsiz olarak vereceklerini söyleyen Aytaç, ''CLK Uludağ Elektrik Yuvam Güvende sigortası kapsamında evinizde doğabilecek elektrik problemlerini olay başı 150 dolar tutarına kadar; yılda 3 kez, yol ve işçilik masrafları dahil edilerek ücretsiz karşılar. Yaşamın beklenmedik olayları karşısında müşterilerinin yanında olmayı hedefleyen CLK Uludağ Elektrik Yuvam Güvende sigortası kapsamında abonenin kazaen vefatı, ve kazaen sakatlığı durumunda 1 yıl boyunca aylık 500 TL’ye kadar elektrik faturaları, su, doğalgaz ve telefon faturalarını ücretsiz olarak karşılar. En yakın hastaneye yılda 3 kez olmak üzere ücretsiz ambulansla nakil hizmeti verir. Anahtar kaybı ve unutulması durumunda olay başı 150 dolar tutarına kadar; yılda 3 kez yol ve işçilik masrafları dahil olmak üzere ücretsiz olarak karşılar. Evinizdeki cam tahribatı durumunda olay başı 150 dolar tutarına kadar, yılda 3 kez yol ve işçilik masrafları dahil olmak üzere ücretsiz karşılar. Evinizde dahili su tesisatının patlaması veya arızası nedeniyle çözüm gerektiren problemlere; olay başı 150 dolar tutarına kadar, yılda 3 kez yol ve işçilik masrafları dahil olmak üzere ücretsiz karşılıyoruz'' dedi.

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Aytac; usulsüz elektrik kullanımının da yasak olduğunu ve bu konuda yaptırımların bulunduğunu belirterek...

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Aytac; usulsüz elektrik kullanımının da yasak olduğunu ve bu konuda yaptırımların bulunduğunu belirterek; ''Elektrik Piyasası Müşteri Hizmetleri Yönetmeliğinde usulsüz elektrik kullanımı başkasının adına olan elektrik aboneliğini kullanmak olarak tanımlanmıştır. Bu durumdaki müşterilerimizin kendi adına sözleşme yapmaları gerekmekte olup, abonelik işlemlerini kendi adına yapmak üzere abone numarası ve kimlik belgesiyle birlikte CLK Uludağ Elektrik Müşteri İşlem Merkezleri, internet sitesi www.clkuludag.com.tr veya Çağrı Merkezi 444 6 646 üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Kendi adına sözleşme imzalamadan elektrik kullanıldığının tespit edilmesi halinde ise kesme - bağlama bedelinin 5 katı bedel olan 131 TL kuruş cezalandırma ve elektrik kesilme işlemi uygulanır'' dedi.

Balıkesir bölgesinde abone sayısının 850 bin 697 olduğunu belirten Aytac, ''Usulsüz kullanıldığı tespit edilmiş ancak şu ana kadar aboneliği üzerine almayan müşteri sayısı 7 bin 400’dür'' dedi. Balıkesirspor’a sponsor olarak destek olduklarını vurgulayan CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Aytac; kurum olarak sosyal sorumluluk projelerini de gerçekleştirdiklerini belirterek, ''Bursa Bilim Teknoloji Merkezi ile birlikte hayata geçirdiğimiz Bilim Kardeşliği projesinde Bursa ve Çanakkale’den, bilimde fırsat eşitliği kapsamında bilim ile hiç tanışmamış öğrencileri Çanakkale’den alarak Bursa Bilim Teknoloji Merkezinde bilim ile buluşturduk. Bilim Kardeşliği projesinde hedefimiz 1000 çocuğa ulaşmak. Bu kapsamda Balıkesir’deki okullardan öğrencileri de Bursa’da BTM’de ağırlamayı planlıyoruz. Ekim ayı, meme kanseri farkındalık ayında ONKODAY ile bir araya gelerek Meme Kanseri’nde farkındalık oluşturmak için eğitimler ve çalışmalar düzenliyoruz. '' dedi.


GÜNCEL HABERLER