MENU

CLK Uludağ Elektrik, Timsah Arena’da

CLK Uludağ Elektrik, Timsah Arena’da

Bursa’ya ve spora verdiği önemi sponsorluk desteğiyle gösteren Bursa’nın görevli elektrik tedarik şirketi CLK Uludağ Elektrik, Bursaspor’un yeni stadyumu TimsahArena’ya, CLK Uludağ Elektrik firma reklamı ile katkı sağladı.

CLK Uludağ Elektrik, Bursa’ya ve spora verdiği önemi Bursaspor’a sponsor olarak ortaya koydu. CLK Uludağ  Elektrik, Bursaspor’un yeni stadyumu Timsah Arena’da logo reklamı ile yer alacak. Anlaşma 2016-2017 sezonu için geçerli olacak.

Özlüce Tesisleri’nde Bursaspor Başkanı Ali Ay’ın da katıldığı imza töreninde konuşan CLK Uludağ Elektrik Genel  Müdürü Ali Erman Aytac; “Bursaspor nitelikli firmalarla işbirliği içinde. İmzaladığımız anlaşma da bunun bir örneğidir. Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de Bursaspor’a olan desteğimizi sürdürüyoruz. Kulübe kalıcı  ve sürekli gelir sağlayacak projelerle ilgili de görüşmelerimiz devam etmektedir. Hedefimiz uzun süreli işbirlikleri içinde olmak” dedi.

Bursaspor markasının güçlenmesine katkı sağlamanın kendilerini mutlu ettiğini anlatan Aytac; sözlerine şöyle devam etti:

“Bursaspor önemli başarılara imza atmış, dört büyüklerin arasından şampiyonluk ipini göğüslemiş büyük bir kulüp. Bursaspor’la gurur duyuyoruz ve güçlü bir takım olarak başarılarının devamını diliyoruz. Bursa’ya hizmet veren görevli elektrik tedarik şirketi olarak kente değer katan markaları desteklemeye devam edeceğiz.”

GÜNCEL HABERLER