MENU

CLK Uludağ Elektrik Türkiye'de Bir İlke İmza Attı

CLK Uludağ Elektrik Türkiye'de Bir İlke İmza Attı

  - CLK ULUDAĞ ELEKTRİK GENEL MÜDÜRÜ ALİ ERMAN AYTAC: "TÜRKİYE'DE İLK OLAN 'ESNEK FATURA' UYGULAMASI İLE MÜŞTERİLERİMİZ FATURA SON ÖDEME TARİHLERİNİ KENDİLERİ BELİRLEYEBİLECEK"

 "MÜŞTERİLERİMİZ KENDİ FATURA LİMİTLERİNİ KENDİLERİ BELİRLERKEN,DÜZENLİ ÖDEYENLERE İSE AYRICALIK TANINACAK"

-  CLK ULUDAĞ ELEKTRİK, “ESNEK FATURA” İLE MÜŞTERİLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK

-  CLK ULUDAĞ ELEKTRİK 2017’Yİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YILI İLAN ETTİ.

Yatırımları ve kampanyaları ilesektöre adını öncü firma olarak yazdıran ve Limak Enerji’yle birlikte daha dagüçlü hale gelen CLK Uludağ Elektrik, 'Esnek Fatura' ile yeni bir uygulamayadaha imza attı. Türkiye'de bir ilke imza attıklarını belirten CLK UludağElektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, 2017 yılını müşteri memnuniyeti yılıilan ettiklerini söyledi. 

CLK Uludağ Elektrik, hayata geçirdiği Esnek Fatura uygulaması ile Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’daki müşterileri ile Türkiye genelinde 81 liraüzeri fatura ödeyen serbest tüketici müşterilerin yüzünü güldürecek.

Müşteri memnuniyeti odaklıyaklaşımıyla yeni projeleri hayata geçirmek için çalıştıklarını vurgulayan CLKUludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, müşterilerden gelen önerilere çokönem verdiklerini ve titizlikle değerlendirdiklerini vurguladı.

Son Ödeme Günü Seçme İmkanı
Fatura son ödeme tarihleri ile ilgilimemur, emekli gibi farklı kategorideki müşterilerden gelen talepleri gündemealdıklarını belirten Aytac, "Fatura son ödeme tarihleri mevzuata göresayacın okunduğu güne 10 gün ilave edilerek tespit edildiği için, memur, emekliveya diğer ücretli çalışanların maaş ödeme tarihlerine denk gelemeyebiliyordu.'Esnek Fatura' uygulamamız ile tüm mesken müşterilerimiz fatura son ödemetarihlerini kendileri belirleyebilecekler ve geç ödeme kaynaklı olarak yansıyangecikme zammı, elektriğin kesilmesi gibi sıkıntıları yaşamayacaklar” dedi.


"Fatura limitini kendine göre ayarla"

Genel Müdür Ali Erman Aytac, 'Esnek Fatura' uygulamasıyla müşterilerinin faturaalt limitini de belirleyebileceklerini ifade etti. Aytac, “Ayarlanabilir faturaalt limiti ile özellikle yazlık ve kışlık evleri olan müşterilerimize müjdevermiş oluyoruz. Çünkü belirli dönemlerde evlerinde bulunmadıklarındabuzdolabı, derin dondurucu gibi beyaz eşyaların tüketimi nedeniyle düşük deolsa faturalar oluşuyor. Bunları takip ve ödeme zahmetine sebep oluyor. Yeni uygulamayla birlikte müşterilerimizinkendi belirleyecekleri tutara kadar fatura oluşmayacak ve dolayısıyla bu küçükfaturalar sebebiyle oluşan sıkıntılar ortadan kalkacak” şeklinde konuştu.


 "Düzenli ödeme yapanlara ayrıcalık"
Müşterileri ödeme alışkanlıklarına göre gruplandırdıklarını ve elektrik faturasınıdüzenli ödeyen mesken müşterilerine ayrıcalık tanınacağını belirten Aytac,"Faturasını düzenli olarak ödeyen müşterilerimiz, unutma, otomatik ödemetalimatında yaşanan sıkıntı, hesapta para olmama gibi nedenlerle faturaödemesini geciktirseler dahi elektriği kesilmeyecek ve dolayısıyla butüketicilerden kesme bağlama ücreti alınmayacak. Faturasının son ödeme tarihigeçtiğinde bu durum otomatik arama ve SMS ile hatırlatılacak. Müşterilerimiz,fatura ödemelerini düzenli olarak yapmaya devam ettiği müddetçe uygulamadanfaydalanmaya devam edecek” ifadelerini kullandı.

3milyon abone yararlanabilecek
Yeniliklerden faydalanmak isteyenmüşterilerin,
www.clkuludag.com.tr internet adresimiz üzerinde bulunan online.clkuludag.com.tr onlineişlem merkezi, 444 6 646 telefon numaralı çağrı merkezi ve Müşteri İşlem Merkezleri(MİM) üzerinden başvuruda bulunabileceklerini belirten Aytac; uygulama ileilgili tek gerekliliğin aboneliğin fiili kullanıcının üzerine olması olduğunu belirtti.Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da 10 Bölge Yönetmenliği, 70’i aşkınMüşteri İşlem Merkezi, Türkiye’nin diğer şehirlerindeki acenteleri ve faaliyetegeçecek Yetkili İşlem Merkezleri(YİM) ile hizmet veren CLK Uludağ Elektrik buuygulamadan yaklaşık 3 milyon kişinin faydalanabileceğini vurguladı.


GÜNCEL HABERLER