MENU

CLK Uludağ Elektrik'ten Balıkesir Valiliğine Ziyaret

CLK Uludağ Elektrik'ten Balıkesir Valiliğine Ziyaret

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Balıkesir Bölge Yönetmeni Vahide Yakut ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Bahar Erkan’ın gerçekleştirdiği ziyarette CLK Uludağ Elektrik ile ilgili yatırımlar ve sektöre yönelik konular ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

Görevli elektrik tedarik şirketi olarak Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da Müşteri İşlem Merkezleri(MİM) ile hizmet verdiklerini belirten Aytac; MİM’leri yüzde 50 arttırarak daha yaygın hale getirmeyi hedeflediklerini ve Balıkesir’de 26 olan Müşteri İşlem Merkezlerini 36’ya çıkarmayı planladıklarını ifade etti. Balıkesirspor’a verilen sponsorluk desteğinden de bahseden Aytac; clkuludag.com.tr internet sitesi üzerinden online işlemler bölümünden ve çağrı merkezi aracılığıyla yapılan işlemler; indirimli elektrik, serbest tüketici, avantajlı tarifeler ile ilgili bilgi verdi.

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Yerel değerlere sahip çıkmaya çalıştıklarını ifade eden CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; ziyaretin sonunda Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’ya İznik çinisi kahve fincanı taktim etti. Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı da kitap taktim etti.

GÜNCEL HABERLER