MENU

CLK Uludağ Elektrik’ten EMO Bursa Şubesi’ne ziyaret

CLK Uludağ Elektrik’ten EMO Bursa Şubesi’ne ziyaret

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, genel kurul sonrası güven tazeleyen EMO Bursa Şube Başkanı Remzi Çınar ve yönetimini ziyaret etti. Yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulunan Aytac, tüketicilerin sorunlarına çözüm üretilmesi noktasında her türlü işbirliğine hazır olduklarını söyledi.

CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac, şubat ayında genel kurulunu gerçekleştiren ve tek listeyle yapılan seçimde Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Bursa Şubesi’nde güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Remzi Çınar ve yönetimini BAOB Yerleşkesi’nde ziyaret etti. Ziyarette CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış ve Pazarlama Direktörü Alp Arı ve CLK Uludağ Kurumsal İletişim Uzmanı Bahar Erkan da yer aldı.

İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; ziyarette yeni yönetime başarılar diledi.  Sistemin işleyişinde yaşanan sıkıntıların çözümü noktasında her türlü işbirliğine hazır olduklarını söyleyen Aytac, mesleki gelişim açısından her türlü etkinliğe destek vermekten mutluluk duyacaklarını kaydetti.

İLK ZİYARET CLK ULUDAĞ’DAN

EMO Bursa Şubesi Başkanı Remzi Çınar ise, seçimden sonra kendilerine ilk ziyaretin CLK Uludağ Elektrik tarafından gerçekleştirildiğini bundan da memnuniyet duyduklarını belirtti. Şubelerinin yönetim kurulunda her kesimde çalışan meslektaşlarının olmasına özen gösterdiklerini ifade eden Çınar, “Böylece her kesimden meslektaşlarımızın sorunlarını ortaya koyma, çözüm üretme ve görüş alışverişinde bulunma şansı bularak, karar alma süreçlerinde her kesimin fikrinin olmasını önemsiyoruz. Üyelerimiz arasında kamu ve özelde çalışanlar olduğu gibi serbest çalışanlar da var. Bizler CLK Uludağ Elektrik’te çalışan meslektaşlarımızı da odamıza üye olmaya davet ediyoruz” dedi.

Çınar, her kesimden vatandaşın elektrik tüketimiyle ilgili sorunlarını kendileriyle paylaştıklarını belirterek, onları doğru bilgilendirme adına CLK Uludağ Elektrik ile zaman zaman bir araya gelip, bunları konuşmak istediklerini söyledi.Aytac, önümüzdeki günlerde EMO Bursa Şubesi ve tüketici dernekleriyle bir araya geleceklerini de sözlerine ekledi.

GÜNCEL HABERLER