MENU

CLK Uludağ Elektrik'ten Tüketici Dostu Kampanya

CLK Uludağ Elektrik'ten Tüketici Dostu Kampanya

CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ ve AIG Sigorta AŞ işbirliği ile hayata geçirilen “Yuvam Güvende” sigortası gerçekleştirilen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. Toplantıya CLK Uludağ Elektrik Genel Müdür’ü Ali Erman Aytac; Satış ve Pazarlama Direktörü Alp Arı, İnsan Kaynakları Müdürü Hamza Ekin, AIG Sigorta A.Ş Bursa Bölge Müdürü Cüneyt Toptan,  AIG Sigorta A.Ş Ferdi Kaza Sigortaları Müdürü Burcu Ertan, AIG Sigorta A.Ş Ferdi Kaza Grup Satış Müdürü Tuna Çayıroğlu AIG Bursa Bölge Acentesi Hakan Turhan katıldı.

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, şirketlerinin Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova bölgesinden sorumlu elektrik tedarik şirketi olduklarını belirterek, “Yuvam Güvende” kampanyasıyla CLK Uludağ Elektrik müşterilerinin günlük hayatta karşılaşacakları sorunlar karşısında onların yanında olduklarını söyledi. Kampanyadan sadece Güney Marmara bölgesinin değil diğer şehirlerdeki serbest tüketicilerin de yararlanabileceğini ifade eden Aytac, “Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) bu yıl için serbest tüketici limitini 3600 kWh olarak belirledi. Yuvam Güvende, yıllık 3600 kWh elektrik tüketimi yani ayda yaklaşık 125 lira fatura ödeyen serbest tüketicilerimize yönelik bir kampanya başlattık. AIG Sigorta AŞ işbirliği ile hayata geçirdiğimiz kampanya ile müşterilerimizin günlük hayatta yaşadıkları olumsuzluklara çözüm üretmiş olmayı hedefliyoruz” dedi.

Ambulanstan çilingire, tesisattan cam kırılmasına kadar geniş koruma şemsiyesi
Aytac, Yuvam Güvende kampanyası ile tüketicilerin elektrik ve su tesisatı problemleri, ambulans, anahtar kaybı veya unutulması, cam kırılması, çatlaması, güvenlik hizmeti ve diğer hizmetlerden yararlanma imkanı bulacaklarını söyledi.

Aytac şöyle devam etti:
“Yuvam Güvende kapsamında müşterilerimizin bu hizmetlerden yararlanabilmesi için öncelikle sistemimize üye olmaları gerekiyor. Ardından sisteme üye olan her müşterimize özel kartlar hazırlıyoruz. Kampanyamız çerçevesinde müşterilerimizin evlerinde elektrik tesisatı ile ilgili bir problem olduğunda bunları yılda 3 kez olmak üzere yol ve işçilik masrafları da dahil sigorta dahilinde ücretsiz karşılayacağız. Abonelerimizin kazaen vefatı veya sakatlığı durumunda, 1 yıl boyunca aylık 500 TL’ye kadar elektrik faturaları ile müşterilerimizin su, doğalgaz ve telefon faturaları ücretsiz karşılanıyor. Yine sağlıkla ilgili olarak müşterilerimize yılda 3 kez olmak üzere en yakın hastaneye ücretsiz ambulans hizmeti sunuyoruz. Abonelerimizin konutlarının anahtarları kaybolur veya anahtarlarını unuturlarsa çilingir hizmeti dahil kapıyla ilgili tüm sorunları sigorta kapsamında ücretsiz çözüyoruz. Öte yandan evinizin camı kırılır ya da tahribata uğrarsa, evinizin su tesisatında sorunlarla karşılaşırsanız masrafları yine Yuvam Güvende ile yılda üç kez hiçbir ücret ödemeden halledebilirsiniz. Tüm bu hizmetler için her bir olay için sigorta limitimiz 150 dolardır. 150 dolara kadar olan kısım Yuvam Güvende kampanyası ile karşılanır.”

AIG Sigorta AŞ Bursa Bölge Müdürü Cüneyt Toptan ise CLK Uludağ Elektrik ile yaptıkları işbirliğinin bu alanda bir ilk olduğunu belirterek, CLK Uludağ Elektrik’in bu tüketici dostu ve inovatif çalışmasında partner olmaktan büyük memnuniyet duyduklarının altını çizdi. Yuvam Güvende kampanyasıyla vatandaşların günlük hayatta karşılaştıkları sorunlara çözüm üretecek olmalarından mutluluk duyduklarını söyledi.
Konuşmaların ardından Yuvam Güvende kampanyasının protokolleri CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ile AIG Bursa Bölge Acentesi Hakan Turhan tarafından imzalandı.Bilgi için:
Bahar Erkan
Kurumsal İletişim
CLK Uludağ Elektrik
GSM: 0505 121 61 16

GÜNCEL HABERLER