MENU

EMO Bursa şubesi’nden CLK Uludağ Elektrik'e ziyaret

EMO Bursa şubesi’nden CLK Uludağ Elektrik'e ziyaret
EMO Bursa Şube Başkanı Remzi Çınar ve yönetim kurulu üyeleri genel kurul sonrasında kendilerine nezaket ziyaretinde bulunan CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac’a iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette tüketici sorunlarına çözüm üretilmesi noktasında kurumlar arası işbirliği yapılması düşüncesi yinelendi.


CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Şubat ayında genel kurulunu gerçekleştiren ve tek listeyle yapılan seçimde Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Bursa Şubesi’nde güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Remzi Çınar ve yönetimini BAOB Yerleşkesi’nde ziyaret etmişti.


Bu ziyaretin ardından EMO Bursa Şube Başkanı Remzi Çınar ve yönetim kurulu üyeleri, kurum ziyaretleri kapsamında CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Ali Erman Aytac ile CLK Uludağ Elektrik’in genel müdürlük binasında bir araya geldi.


Oda seçimleri sonrası kendilerine ilk ziyareti CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac’ın yaptığını anımsatan EMO Bursa Şubesi Başkanı Remzi Çınar, her kesimden vatandaşın elektrik tüketimiyle ilgili sorunlarını odalarına ilettiklerini, bu nedenle de karşılıklı işbirliğini önemsediklerini kaydetti. Çınar, EMO Bursa Şubesi olarak Bursa haricinde 10 temsilcilikleri olduğunu, CLK Uludağ Elektrik’in hizmet alanında bulunan 4 bölgede 3 il ve ilçe temsilcileri bulunduğunu söyledi.


İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ


CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac da Başkan Çınar’ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getirerek, sistemin işleyişinde yaşanan sıkıntıların çözümü noktasında her türlü işbirliğine hazır olduklarını yineledi. Aytac ayrıca mesleki gelişim açısından her türlü etkinliğe destek vermekten mutluluk duyacaklarını da kaydetti. Ziyarette elektrik tarifeleri ve fatura bilgileriyle ilgili bilgi alışverişinde de bulunuldu.


GÜNCEL HABERLER