MENU

İNEGÖL, YENİŞEHİR VE İZNİK FATURAMATİK YİM'LER DEVREYE ALINDI

İNEGÖL, YENİŞEHİR VE İZNİK FATURAMATİK YİM'LER DEVREYE ALINDI

Limak Uludağ Elektrik, İnegöl, Yenişehir ve İznik’te hizmet verecek Faturamatik Yetkili İşlem Merkezlerini (YİM) açtı.

Limak Uludağ Elektrik, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla yatırımlarını müşterileriyle buluşturuyor. Bu kapsamda Limak Uludağ Elektrik, İnegöl Bölgesinde Yetkili İşlem Merkezlerini (YİM) hizmete açarak, ulaşılabilirlik anlamında önemli adımlar atıyor.

Açılışlara, İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Turgay Yel; Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, İnegöl Bölge Yönetmeni Oğuz Akgün, Faturamatik Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kaleli, Faturamatik Genel Müdürü Eyüp Kaynar protokol ve davetliler katıldı.

İnegöl, Yenişehir ve İznik Faturamatik YİM açılışında konuşan Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; “Amacımız hizmetlerimizin daha hızlı ve kolay bir şekilde müşterilerimize ulaşmasını sağlamak. Bu nedenle hizmetlerimizi müşterilerimizin evlerine en yakın noktaya götürmek için çalışıyoruz. Yatırımlarımızı da bu yönde hayata geçiriyoruz. Yeni yıl ile birlikte hizmet verdiğimiz bölgede birçok YİM’i müşterilerimizle buluşturduk” diye konuştu.

Aytac; müşteri memnuniyetini önemsediklerini belirterek, müşterilerin herhangi bir bedel ödemeden YİM’lerde tahsilat başta olmak üzere abonelik, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifeler fatura ödeme gibi birçok işlemi yapabildiklerini söyledi.

Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale olmak üzere bölgelerinde 100’ün üzerinde Müşteri İşlem Merkezi bulunduğunu kaydeden Aytac, “Bu yıl hizmet alanımızı YİM’lerle daha da genişletiyoruz. YİM’lerde müşterilerimiz daha konforlu, ferah mekanlarda işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapacaklar” dedi.

Aytac, YİM’ler aracılığıyla tüketicilerin, EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun belirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 2400 kWh ve üzerinde (aylık 81 TL üzeri elektrik faturası ödeyen) serbest tüketiciler için indirimli elektrik ve avantajlı tarifelerinden (konut, işyeri ve sanayi) Limak Uludağ Elektrik “Yuvam Güvende” kampanyasından yararlanabileceklerini dile getirdi. Aytac; ayrıca müşterilerin, YİM’den gerçekleştirilebilecek tüm işlemleri Limak Uludağ Elektrik resmi web sitesi limakuludag.com, sayfası üzerindeki online işlem merkezi üzerinden yapılabileceğini sözlerine ekledi.

Faturamatik Genel Müdürü Eyüp Kaynar ise, “Amacımız müşterilerimize kolay, kaliteli ve daha rahat bir ortamda güvenilir hizmet sağlamak. Bu nedenle hizmetlerimizi müşterilerimize en yakın noktalara götürmek için çalışıyoruz. Yatırımlarımızı da bu yönde hayata geçiriyoruz. Yeni yıl ile birlikte birçok YİM’i müşterilerimizle buluşturduk ve bölgede bu tür mağaza açılışlarımız devam edecektir. Şimdide İnegöl’deki Yetkili İşlem Merkezini açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bölge halkına hayırlı uğurlu olsun” dedi.


GÜNCEL HABERLER