MENU

LİMAK ENERJİ AİLESİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

LİMAK ENERJİ AİLESİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Limak Enerji ailesi, Balıkesir’de geleneksel iftar programında bir araya geldi. Limak Holding’in enerji şirketlerinden Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) ve Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış Şirketlerinin düzenlediği iftar yemeğine, yöneticiler ve çalışanlar aileleriyle birlikte katıldı.

Ali Erman Aytac: “Gücümüzü çalışanlardan alıyoruz”

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği programda açılış konuşmasını yapan Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; “Limak Enerji şirketleri olarak bir arada ne kadar büyük bir aile olduğumuzu hissediyoruz. Türkiye’nin lider enerji şirketlerinden biri olarak gücümüzü bu masaların etrafında oturan sizlerin kıymetli emek ve yeteneklerinden alıyoruz. Sizler; yaptığınız güzel çalışmalarla şehirlerimizin karanlıklardan kurtulup aydınlanmasına, medeniyetin evlerimize ulaşmasına, ülkemizin üretmesine, gelişmesine, kalkınmasına çok önemli katkılarda bulunuyorsunuz. Sizin gibi değerli çalışma arkadaşlarına sahip olduğumuz için gurur duyuyor, sizlere bu motivasyonu ve desteği verdikleri için ailelerinize de şükranlarımı sunuyorum” dedi.

İftara Limak Uludağ Elektrik Balıkesir Bölge Müdürü Vahide Yakut, UEDAŞ Balıkesir İşletme Müdürü Tayfun Tutar, şirketlerin yöneticileri, idari ve teknik çalışanlar ve aileleriyle birlikte 650’ye yakın kişi katıldı.


GÜNCEL HABERLER