MENU

• LİMAK ENERJİ ‘SEVGİMİZ, ENERJİMİZ SİZİNLE’ PROJESİ İLE SEVİMLİ DOSTLARIMIZA DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

•	LİMAK ENERJİ ‘SEVGİMİZ, ENERJİMİZ SİZİNLE’ PROJESİ İLE SEVİMLİ DOSTLARIMIZA DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR


Limak Enerji, sokak hayvanlarının hayatına dokunmaya devam ediyor. Şirket, ‘Sevgimiz, Enerjimiz Sizinle’ projesi kapsamında pandemi tedbirleri ve kış ayları nedeniyleevlerde zaman geçirilen bu dönemde yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarınımamasız ve susuz bırakmadı. Güney Marmara Bölgesi’nde, dört şehirde 100’ü aşkınişlem merkezi ile müşterilerine hizmet veren Limak Enerji, sokak hayvanlarıiçin müşteri işlem merkezlerinin önünde su ve mama kapları bulunduruyor.

Hava sıcaklıklarınınazaldığı ve yoğun kar yağışının tüm yurtta etkili olduğu bugünlerde soğuklar,insanlar kadar hayvanların sağlığı üzerinde de olumsuz etkilere neden oluyor. Pandemi tedbirleri ve soğuk havanedeniyle evlerden çıkamadığımız bugünlerde sokak hayvanları soğuk havanın daetkisiyle yiyecek ve su bulmakta zorlanıyor. Limak Enerji, hizmet bölgesindeyer alan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’daki sevimli dostlarımızınbugünleri mamasız ve susuz geçirmemeleri için başlattığı ‘Sevgimiz, EnerjimizSizinle’ projesini bu yıl da sürdürüyor.

Proje kapsamında tüm işlemmerkezlerinin önünde temiz mama ve su kapları bulunduran şirket kedi, köpek vekuşların gıdasız kalmaması için çalışıyor.

Limak Enerji, tümvatandaşlara kapılarının önüne sokakta yaşayan canlılar için bir kap su ve mamakoyma çağrısında bulunuyor. Küçük, büyük herkesi sokakta yaşayan canlılara yardımaçağıran şirket, ‘Sevgimiz, Enerjimiz Sizinle’ projesi ile hayvanları korumanınöneminin altını çiziyor. Şirket, proje ile sokak hayvanlarına yönelik farkındalığınartırılması, yaşam koşullarının iyileştirilmesi, çocuklara ve yetişkinbireylere hayvan sevgisinin aşılanmasını hedefliyor.


GÜNCEL HABERLER