MENU

LİMAK ENERJİ’YE ARKA ARKAYA 2 ÖDÜL

LİMAK ENERJİ’YE ARKA ARKAYA 2 ÖDÜL

Gerçekleştirdiği sosyal projelerve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla sektöründe öncü konumunda bulunanLimak Enerji, 2019 yılını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Bursa Sanayicive İş İnsanları Derneği (BUSİAD) ile Bursa Uludağ Üniversitesi’nin işbirliğinde düzenlenen Yenileşim Ödülleri organizasyonunda Liderlik Ödülü’nelayık görülen şirket, dün akşam gerçekleşen Bursa Ticaret ve Sanayi Odası(BTSO) Ekonomiye Değer Katanlar organizasyonundan da Sektör Lideri ödülüyle döndü.

Limak Enerji, bu yıl da SektörLideri

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası(BTSO) tarafından bu yıl 46’ncısı gerçekleştirilen Ekonomiye Değer Katanlar2019 organizasyonunda “Enerji SektörLideri” Ödülüne layık görülen Limak Enerji, şehir ekonomisine sağladığıkatkıların meyvesini topladı. Kurumun ödülü, Limak Holding Yönetim KuruluOnursal Başkanı Nihat Özdemir’e takdim edildi. Limak Enerji, geçen yıldüzenlenen törende de “Enerji Sektör Lideri” Ödülüne layık görülmüştü. Şirket,bu yıl da istikrarını bozmadı ve üç kez üst üste sektör lideri oldu.

Gelir vergisi, kurumlar vergisi,ihracat, en başarılı kobiler, vergi özel ödülleri, sektör liderleri ve dönüşümve fark yaratanlar kategorilerinde ödüllerin sahiplerini bulduğu törende LimakHolding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Nihat Özdemir’in yanı sıra; Limak EnerjiUludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ve UEDAŞ Genel Müdürü Gökay FatihDanacı da hazır bulundu.

Limak Enerji’ye BUSİAD’DAN Liderlik Ödülü

Bursa Sanayici ve İş İnsanlarıDerneği (BUSİAD) ile Bursa Uludağ Üniversitesi’nin iş birliğinde bu yıl10’uncusu düzenlenen Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu ve 4.YenileşimÖdülleri organizasyonunda Liderlik Ödülü’nün sahibi Limak Enerji oldu.

 

Kurumların yenileşimsüreçlerini içselleştirmelerine ve yenileşimi yönetebilmelerine destek olmakamacıyla düzenlenen ödül organizasyonunda liderlik, stratejinin yönetimi,bilgi, iş birlikleri ve diğer kaynakların yönetimi, çalışanların yönetimi,süreç yönetimi ve sonuçlar olmak üzere 6 kriterde verilen ödüller, düzenlenentörenle kuruluşlara takdim edildi.

 

Batuhan Özdemir, “Tüm paydaşlarımızla yüzde yüz iletişim ve memnuniyetodaklı hizmet üreten bir organizasyon olmak için verdiğimiz çabanın ödüller iletaçlandırılması bizi daha da cesaretlendiriyor ve motive ediyor.”

 

Kurum adına ödülü alan LimakEnerji Yönetim Kurulu Başkanı  Batuhan Özdemir yenileşim, büyüme, gelişimve sürdürülebilirliği temsil eden bu ödülün son derece değerli ve anlamlıolduğunu ifade etti. Özdemir, Limak Enerji’nin tüm paydaşlarıyla yüzde yüz iletişimve memnuniyet odaklı hizmet üreten bir organizasyon olması için verdikleriçabanın ödüller ile taçlandırılmasının kendilerini daha da cesaretlendirdiğinive motivasyon unsuru olduğu belirtti. Özdemir, kendini yenilemeyen kişi vekurumların önce geriye düşeceklerini ardından da kaybolup gideceklerinihatırlatarak, modern dünyanın en önemli ihtiyaçlarından biri olan enerjininkaliteli, kesintisiz, ekonomik ve konforlu şekilde ulaştırılması içindurmaksızın çalışmaya devam etmekte kararlı olduklarını belirtti.

 


GÜNCEL HABERLER