MENU

LİMAK ULUDAĞ AŞURE GÜNÜNDE MÜŞTERİLERİNİN AĞZINI TATLANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

LİMAK ULUDAĞ AŞURE GÜNÜNDE MÜŞTERİLERİNİN AĞZINI TATLANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da görevli elektrik tedarik şirketi olarak hizmet veren Limak Uludağ Elektrik; Müşteri İşlem Merkezleri’ne (MİM) gelen müşterilerine aşure ikram etti.


Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “Muharrem ayı, İlahi bereket ve feyzin bollaştığı bir ay. Aşure günü de hem İslam, hem de insanlık tarihi açısından çok önemli olayların yaşandığı bir gün. Birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunun ön plana çıktığı bu mübarek günlerin bereketinden müşterilerimizle birlikte istifade etmek istedik ve hizmet verdiğimiz Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da bulunan müşteri işlem merkezlerinde aşure kazanları kurduk. Artık gelenekselleştirdiğimiz bu uygulama inşallah her sene nasip olur ve bu güzellikleri hep beraber yaşamaya devam ederiz.” diyerek müşterilerinin Aşure Gününü tebrik etti.


Müşteri İşlem Merkezi’ne (MİM) işlem yapmak için gelen müşterilerine kendi elleriyle aşure ikram eden Balıkesir Bölge Yönetmeni Vahide Yakut, Edremit Bölge Yönetmeni Mustafa Karaman, Bandırma Bölge Yönetmeni Mahmut Akgöğ, Çanakkale Bölge Yönetmeni Metin Erbil, İnegöl Bölge Yönetmeni Oğuz Akgün, Yıldırım Bölge Yönetmeni Engin Yıldırım ve Nilüfer bölge Yönetmeni Ekrem Akdağ, 1. Bölge Müdürü (Yalova, Gemlik)  Mehmet Kandırmaz, müşterilerle birebir iletişim kurdu.


Limak Uludağ Elektrik’e işlem yapmak için gelen vatandaşlar ise böyle bir sürprizle karşılaşmanın kendilerini çok mutlu ettiğini ve aşureyi çok beğendiklerini ifade etti. Bu özel günde böyle bir ikram için Limak Uludağ Elektrik’e teşekkür etti.GÜNCEL HABERLER