MENU

LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK İFTARDA ÇALIŞANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK İFTARDA ÇALIŞANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Limak Enerji yöneticileri ve çalışanları iftar yemeğinde bir araya geldi. Limak Uludağ Elektrik ile Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) şirket çalışanlarının çanakkale’de katıldığı yemekte birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; “Gücümüzü Sizlerden Alıyoruz”

Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac;  " Yıl boyunca günlük hayatın koşuşturmacası ve yaşadığımız yoğun dünyevi meşguliyet ve problemler içerisinde, manevi dünyamızda, gönül âlemimizde bazı eksilmeler, kayıplar yaşayabiliyoruz. Aynen enerjisi azalan cihazların bir güç kaynağına bağlanma ihtiyacı gibi, kalp dünyamızda yaşanan bu erozyon ve arızaların telafisi için de, Ramazan ayından, manevi enerjinin depolandığı, gönüllerimize zindelik, bunalmış bedenlerimize hayat ve sıkılmış ruhlarımıza tazelik bahşedilen bir dönem olarak istifade ediyoruz. Yaptığınız güzel çalışmalarla şehirlerimizin karanlıklardan kurtulup aydınlanmasına, medeniyetin evlerimize ulaşmasına, ülkemizin üretmesine, gelişmesine, kalkınmasına çok önemli katkılarda bulunuyorsunuz. Türkiye’nin lider enerji şirketlerinden biri olarak gücümüzü bu masaların etrafında oturan sizlerin kıymetli emek ve yeteneklerinden alıyoruz. Önce ailemizi, sonra işimizi, sonra da ülkemizi daha müreffeh bir hale getirmek bizlerin elinde. Sizin gibi değerli çalışma arkadaşlarına sahip olduğumuz için gurur duyuyor, sizlere bu motivasyonu ve desteği verdikleri için ailelerinize de şükranlarımı sunuyorum." diye konuştu. 

Genel Müdürüz Ali Erman Aytac'ın yanısıra, Çanakkale Bölge Müdürü Gökhan Vanlıoğlu, yöneticiler ve birim çalışanlarının aileleriyle birlikte oruçlarını açtığı iftar organizasyonuna yaklaşık 400 kişi katıldı. Fasıl eşliğinde gerçekleşen ve Ramazan ayının gösterisi olan Hacivat-Karagöz oyunu geceye ayrı bir anlam kattı.


GÜNCEL HABERLER