MENU

Limak Uludağ Elektrik, Çanakkale’de iki YİM hizmete açtı.

Limak Uludağ Elektrik, Çanakkale’de iki YİM hizmete açtı.

Limak Uludağ Elektrik, müşterileri odaklı hizmet anlayışı kapsamında Çanakkale’de Çan ve Gelibolu Yetkili İşlem Merkezi’ni (YİM) törenle hizmete açtı.


Limak Uludağ Elektrik, Yetkili İşlem Merkezleri’ne (YİM) her geçen gün yenileriniekliyor. İlk YİM açılışını Çanakkale Kepez’de gerçekleştiren Limak Uludağ Elektrik, Çan ve Gelibolu’da iki yeni Patik İşlem YİM’in kapılarını müşterilerine açtı.

YİM açılışlarına Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kaya,  Çanakkale İl Genel Meclis Üyesi Ferhat Özger,  Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ve Çanakkale Bölge Yönetmeni Metin Erbil, Satış ve Pazarlama DirektörüAlp Arı, Kurumsal İletişim Uzmanı Bahar Erkan, Pratik İşlem A.Ş. Genel MüdürüAyşe Çetinkaya ile protokol ve çok sayıda davetli katıldı.

Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, yeni yılla birlikte Yetkili İşlemMerkezlerini (YİM) hizmet verdikleri bölgede hayata geçirdiklerini belirterek, müşterilerinherhangi bir bedel ödemeden YİM’lerde tahsilat başta olmak üzere abonelik,indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifeler fatura ödeme gibi birçok işlemi yapabildiklerini söyledi.

YİM’lerlemüşterilerine, daha kısa işlem süreleri ile bekleme sürelerini ortadan kaldırarak hızlı bir şekilde hizmet etmeyi amaçladıklarını ifade eden Aytac, “Çanakkale,Bursa, Balıkesir, Yalova olmak üzere bölgemizde 70’in üzerinde Müşteri İşlemMerkezi (MİM) var. Hizmet alanımızı açtığımız YİM’lerle daha da genişletiyoruz. İlk Yetkili İşlem Merkezi’nin açılışını Ocak ayında Çanakkale Kepez’de gerçekleştirmiştik. Şimdi de Çan ve Gelibolu’daki müşterilerimizin ayağına hizmetlerimizi götürmek için YİM’lerimizin açılışını gerçekleştiriyoruz. "Hayırlı olsun” diye konuştu.

Aytac, YİM’ler aracılığıyla tüketicilerin, EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nunbelirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 2400 kWh ve üzerinde (aylık 81TL üzeri) elektrik tüketen serbest tüketiciler için Limak Uludağ Elektrik tarafından uygulanan “Yuvam Güvende” kampanyasından ve indirimli elektrik avantajlı tarifelerinden (konut, işyeri ve sanayi) yararlanabileceklerini dilegetirdi. Aytac ayrıca müşterilerin, YİM’den gerçekleştirilebilecek tüm işlemleri Limak Uludağ Elektrik resmi web sitesi limakuludag.com.tr sayfası üzerindeki online işlem merkezi üzerinden yapılabileceğini sözlerine ekledi.

GÜNCEL HABERLER