MENU

LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK, İŞ DÜNYASI VE STK TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK, İŞ DÜNYASI VE STK TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ


Enerji sektörünün öncü kurumu; Limak Uludağ Elektrik, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi.


İftar programına, sivil toplum kuruluşları başkanları, yönetim kurulu üyeleri, sanayiciler, iş dünyası temsilcileri ile Limak Uludağ Elektrik yöneticileri katıldı.


Günün anlam ve önemiyle ilgili konuşma yapan Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman  Aytac; “ Değerli misafirler, sanayimizin, iş dünyamızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın değerli başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve kıymetli temsilcileri, hepiniz hoş geldiniz. İftar davetimizi kırmayıp icabet ettiğiniz için hepinize kurumum adına teşekkürlerimi sunuyorum.  Limak Enerji Uludağ Elektrik olarak başta Bursa olmak üzere Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerimizde 3 milyon abone ve yaklaşık 5 milyon vatandaşımıza kaliteli, hızlı ve nitelikli hizmet üretmenin gayreti içerisindeyiz. Önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti. Tüm personelimiz ile konut, iş yeri ve sanayi kuruluşlarımıza kesintisiz hizmet vermek, teknolojinin ve çağın sunduğu imkanları sonuna kadar kullanarak yenilikçi, hızlı ulaşılabilir ve esneklik sağlayan ek hizmetler ile vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak en önemli hedefimiz.

Sanayicilerimizin, iş dünyamızın rekabet gücüne destek verebilmek için uyguladığımız özel tarifeler ile bugüne kadar 350 milyon TL’dan fazla tasarruf yapılmasına imkan sağladık. Sizlerin öneri ve destekleriniz ile daha iyisini yapmak için tüm çalışanlarımızla birlikte gayret sarf etmeye devam ediyoruz. 

Kıymetli misafirlerimiz, kamunun sesi ve vicdanı görevinin üstlenen STK’larımız ile de sosyal sorumluluk çerçevesinde birlikte olmaya, ortak projeler üretmeye ve onların taleplerini karşılamaya büyük önem veriyoruz. Yapıcı ve olumlu iş birliğimizin devamı bizler için son derece önemli. Vermiş olduğunuz destek için kurumum adına her birinize bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.


Değerli misafirlerimiz, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da kurtuluş olan ramazan ayının bizlere, milletimize, memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum. Böyle güzel sofralarda birlikteliklerimiz daim olur inşallah, hepinize hayırlı bereketli nice ramazanlar dilerim.

GÜNCEL HABERLER