MENU

LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK Müşterileriyle Birlikte Engelleri Ortadan kaldırıyor!

LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK Müşterileriyle Birlikte Engelleri Ortadan kaldırıyor!

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve yenilikçi uygulamaları ile enerji sektöründe öncü firma olan Limak Uludağ Elektrik, Türkiye Sakatlar Derneği ile yaptığı protokol ile serbest tüketici kapsamındaki müşterilerine diledikleri takdirde hak kazanılan indirim tutarının bir kısmını ya da tamamını derneğe bağışlama imkanı sağladı. Proje kapsamında müşteriler tarafından yapılan bağış tutarı kadar miktar, Limak Uludağ Elektrik tarafından ilave edilerek toplanan yardımlar derneğe aktarılacak.

Müşterilerinden aldığı güç ile hayata değer katarken,sosyal sorumluluk bilinci ile de örnek olmaya devam eden Limak Uludağ Elektrik, Türkiye Sakatlar Derneği genel merkezinde gerçekleştirdiği tören ile işbirliği protokolü imzaladı. Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ve Türkiye Sakatlar Derneği Başkanı Şükrü Boyraz arasında imzalan protokol ile aylık 81 TL üzeri elektrik faturası ödeyen Serbest Tüketiciler diledikleri takdirde bir yandan indirimli elektrik kullanırken, bir yandan da Türkiye Sakatlar Derneği’ne yardımda bulunabilecekler.

İmza töreninde konuşan Limak Uludağ Elektrik Genel MüdürüAli Erman Aytac “İndirimini Bağışla Kampanyası kapsamında amacımız, müşterilerimizle birlikte bir sosyal sorumluluk projesine imza atmak. Serbest Tüketici müşterilerimiz indirim hakkına sahipler. Bu indirimin bir kısmını veya tamamını derneğe bağışlayabilecekler, şirketimiz de müşterilerimizin bağışladığı indirim yüzdesi kadar Türkiye Sakatlar Derneği’ne ilave bağış yapacak. Bu bağışlar ile başta tekerlekli sandalye, akülü araçlar gibi birçok ihtiyaç sahipleriyle buluşacaktır. Türkiye’nin her şehrindeki tüketiciler kampanyaya destek verebilirler. Ayrıca, dernek üyelerine istihdam sağlayıp, gelir elde etmelerini sağlayacak bir projeyi de yakın zamanda hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bu konudaki eğitim faaliyetleri ve saha çalışmalarımız başlayacak.” dedi.

Türkiye Sakatlar Derneği Genel Başkanı Şükrü Boyraz dayaptığı konuşmada “Türkiye’de 9 milyona yakın engelli vatandaşımız bulunmaktadır. Bu da yaklaşık olarak nüfusun %6’sına denk gelmektedir. Erişilebilirlik, eğitim, çalışma hayatı ve sağlık Türkiye’de engellilerin en çok zorlandıkları, sıkıntıya düştükleri alanlar olarak öne çıkmaktadır. Bugün imzaladığımız protokolün diğer kurum ve şirketlere örnek olmasını temenni ediyorum. Engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek noktasında zorluklar yaşandığı aşikardır. Limak Uludağ Elektrik bu protokol ile 3 milyona yakın müşterisine bizim sesimizi duyurma imkanı sağlarken 3 milyon vatandaşımıza da dayanışmakapısını açmış oldu. Kültürümüzde ihtiyaç sahibine yardımcı olmak, el uzatmak vardır. Biz dernek olarak destek talebinde bulunan engelli vatandaşlarımız ile yardım eli uzatmak isteyen güzel yürekli halkımızı buluşturmaya aracılık yapmak için yola çıktık. Burada yaptığımız protokolün ilk aşaması maddi yardımlardan meydana gelmekte olup bir sonraki adım ise engelli vatandaşlarımızın istihdamına yönelik olacaktır. Böylesine değerli bir projeyi hayata geçirdikleri için başta Genel Müdür Ali Erman Aytac olmak üzere Limak Uludağ Elektrik şirketine engelli vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum” dedi. 

 

LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK HAKKINDA

"Hayat ıAydınlatıyoruz" sloganıyla yola çıkan Limak Enerji Uludağ Elektrik; LimakHolding kuruluşudur. 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ve Enerji PiyasasıDüzenleme Kurumu’nun (EPDK) ilgili mevzuatları çerçevesinde 1 Ocak 2013tarihinde kurulmuştur. Görevli elektrik tedarik lisansına sahiptir. Aynızamanda son kaynak tedarikçisidir.

Gelişendünyada müşteri odaklı anlayışıyla, yatırımlarına ağırlık vererek; bölgeyönetmenlikleri ve hizmet binalarını yenilenen yüzüyle modern bir yapıyakavuşturmuştur. Teknolojik gelişmeyi esas alarak, bilgi alt yapısını ileriteknolojiyle bütünleştirmekte ve müşterilerinin bilgiye daha kolay erişiminisağlamaktadır. Müşterilerine kaliteden ödün vermeden rahat, konforlu ve dahahızlı bir şekilde hizmet verme politikasından hareketle, yatırımlarınısürdürmektedir.

Bursa,Balıkesir, Yalova ve Çanakkale’de 10 Bölge Yönetmeliği’nde 70’i aşkın Müşteriİşlem Merkezi (MİM) ile abonelik, tahsilat, indirimli elektrik satışı,avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmet gerçekleştirilmektedir.Elektrik enerjisini, kaliteli, güvenilir ve hesaplı bir şekilde müşterilerinesunmayı hedefleyerek; farklı iş modelleri ile sektörün lider kuruluşlarıarasında yer almaktadır.

EPDKtarafından belirlenen, yıllık elektrik tüketimi 2400 kWh (Elektrik faturasıaylık 81 TL üzeri) olan serbest tüketicilere indirimli elektrik satışınıacenteler vasıtasıyla gerçekleştirmektedir. Serbest tüketiciler içinkampanyalar düzenleyerek, avantajlı tarifelerle elektrik satışını tümTürkiye’de gerçekleştirmektedir.

Sosyal sorumluluğunun farkında olarak, birçok kurumsal sosyal sorumluluk projesiyledeğer yaratmayı sürdürmektedir.


GÜNCEL HABERLER