MENU

LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK, Yalova’da 2 YİM’İ Hizmete Açtı

LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK, Yalova’da 2 YİM’İ Hizmete Açtı


Limak Uludağ Elektrik, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla 2017 yılında yeni yatırımlarını müşterileriyle buluşturuyor. Bu kapsamda Limak Uludağ Elektrik, Çanakkale ve Edremit Körfezi’nde hizmete açtığı Yetkili İşlem Merkezi’lerine (YİM), Yalova’da yeni halkalar ekledi.

Çiftlikköy ve Çınarcık’ta gerçekleştirilen YİM açılışlarına LİMAK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Limak Uludağ Yalova Bölge Yönetmeni Serper Acar, Faturamatik Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kaleli, Faturamatik İcra Kurulu Başkanı Lütfi Akbulut ile protokol ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışa katılan LİMAK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir; “Amacımız hizmetlerimizin daha hızlı ve kolay bir şekilde müşterilerimize ulaşmasını sağlamak. Bu nedenle hizmetlerimizi müşterilerimizin evlerine en yakın noktaya götürmek için çalışıyoruz. Yatırımlarımızı da bu yönde hayata geçiriyoruz. Çanakkale ve Edremit Körfezi’nin ardından Yalova’da da müşterilerimizi YİM’lerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac da müşteri memnuniyetini önemsediklerini belirterek, müşterilerin herhangi bir bedel ödemeden YİM’lerde tahsilat başta olmak üzere abonelik, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifeler fatura ödeme gibi birçok işlemi yapabildiklerini söyledi.

Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale olmak üzere bölgelerinde 70’in üzerinde Müşteri İşlem Merkezi (MİM) bulunduğunu kaydeden Aytac, “Hizmet alanımızı şimdi de YİM’lerle daha da genişletiyoruz. İlk Yetkili İşlem Merkezi’mizi Çanakkale Kepez’de açmıştık. Geçtiğimiz hafta da Edremit Körfezi’nde YİM’lerimizi müşterilerimizle buluşturduk. Bugün de Yalovalı müşterilerimizin daha konforlu, ferah mekanlarda işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapacakları YİM’leri hizmete açıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

Aytac, YİM’ler aracılığıyla tüketicilerin, EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun belirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 2400 kWh ve üzerinde (aylık 81 TL üzeri) elektrik tüketen serbest tüketiciler için Limak Uludağ Elektrik tarafından uygulanan “Yuvam Güvende” kampanyasından ve indirimli elektrik avantajlı tarifelerinden (konut, işyeri ve sanayi) yararlanabileceklerini dile getirdi. Aytac ayrıca müşterilerin, YİM’den gerçekleştirilebilecek tüm işlemleri Limak Uludağ Elektrik resmi web sitesi limakuludag.com, sayfası üzerindeki online işlem merkezi üzerinden yapılabileceğini sözlerine ekledi.


GÜNCEL HABERLER