MENU

CLK Uludağ Elektrik'ten Marmara Adalar’a ziyaret

CLK Uludağ Elektrik'ten Marmara Adalar’a ziyaret
CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ve ekibi, Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy ve MARMİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Dinçer’e ziyarette bulundu.


Balıkesir’e bağlı Marmara Adası’ndaki yeni Müşteri İşlem Merkezi noktası ve adalara verilen hizmetler konusunda görüş alışverişi yapmak üzere CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy ile bir araya geldi.


CLK Uludağ Elektrik olarak ekibi ile birlikte ziyarette bulunan Aytac; Marmara Adalar’ın CLK Uludağ Elektrik Bandırma Bölge Yönetmenliği’ne bağlı olduğunu belirterek, bunun yanı sıra Erdek ve Avşa Adası’na da hizmet verdiklerini söyledi. Müşterilere daha hızlı ve konforlu hizmet vermek için Müşteri İşlem Merkezlerinin (MİM) açılışlarını gerçekleştirdiklerini ifade eden Aytac, böylece tüketicilerin sorunlarını bire bir çözdüklerini kaydetti. Aytac ayrıca Marmara Adalar’da elektrik ile ilgili tüm talep ve önerileri gerek kendilerine gerekse Bandırma Bölge Yönetmenliği’ne iletilebileceğini de anlattı.


Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy da Genel Müdür Aytac’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek merkezinde 7, kırsalda ise 4 mahallesi bulunan Marmara Adası’nda başta inşaatı tamamlanan iskele binası olmak üzere birçok tesis yatırımının hızla gerçekleşeceğini belirtti. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımlara yaklaşık 60 milyon TL ayrıldığını bildiren Başkan Aksoy, Marmara Adası’nın özellikle kendi adıyla anılan mermer yataklarıyla da dikkat çektiğini söyledi. Başkan Aksoy, turizm açısından da önemli bir potansiyeli olan adanın hayata geçirilecek yatırımlarla daha da gelişeceğini, bu anlamda günümüzün en önemli ihtiyacı olan enerjinin de bunun bir parçası olduğunu vurguladı. Başkan Aksoy, bu konuda her türlü işbirliğine hazır olduklarını da sözlerine ekledi. Ziyaret, yeni iskele binasının incelenmesiyle son buldu.


Belediye ziyareti sonrasında MARMİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Dinçer ve üyeleri ile bir araya gelen CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ve ekibi, Marmara Adası ve çevresinde bulunan mermer ve maden üreticileri ve iş adamlarının sorunlarını dinledi; çözüm önerilerinde bulundu. Faturalama, indirimli elektrikten yararlanma, serbest tüketici limiti; mesken, ticarethane, sanayinin kullandığı avantajlı tarifeler ve ikili anlaşmalar ile ilgili brifing verildi.


GÜNCEL HABERLER