MENU

Nihat Özdemir ve Beraberindeki Heyet Bursa Protokol Ziyaretlerinde bulundu.

Nihat Özdemir ve Beraberindeki Heyet Bursa Protokol Ziyaretlerinde bulundu.

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir; İsmail Ergüneş, Abdullah Atalay, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ve UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe; Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Ticaret Sanayi Odası(BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Şahin’i ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı ziyaretinde gündem “Kentin Marka Değerini Arttıracak Enerji” oldu.

Ankara yolundaki gerçekleşen ziyarette Bursa’nın enerji koridoru ve komplikasyonlar ele alındı. Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Türkiye’deki en iyi enerji hizmetinin Bursa’da verildiğini açıkladı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın Türkiye genelinde halka yönelik tüm bölgelerde enerji memnuniyet anketleri yapıldığını ve verilen cevaplar üzerinde Trabzon’da düzenlenen toplantıyla şirketlere birer karne verdiğini hatırlatan Özdemir; karnesi en başarılı şirketin Uludağ Bölgesi olduğunu ifade etti. Alınan başarıda devletin katkısının şirket olarak yaptıkları yatırımların ve Büyükşehir’in sağladığı imkanların etkili olduğunu ifade eden Özdemir; “Bursa’nın ve Bursalıların enerji konusunda daha iyi hizmet alması için çalışmaya devam edeceğiz. Biz bu sonuçları moral olarak görüyoruz. Bu konuda başarı çıtamız yok. İbreyi çıkarabildiğimiz kadar yukarıya çıkartacağız” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ise, İşadamı Nihat Özdemir’i çizdikleri yüksek grafik nedeniyle kutladı. Bursa’nın her alanda yüksek potansiyeli bulunan bir il olduğunu kaydeden ve Limak’ı kentin marka değerini arttıracak yatırımlar yapmaya davet eden Başkan Altepe, “Bugüne kadar yapılan yatırımlar ve verilen destekler nedeniyle Nihat Bey’e teşekkür ediyorum fakat bu yetmez diyorum. Şehrimizin Marka değerine katkı sağlayacak, istihdamı arttıracak, enerji koridorumuzu daha da geniş sınırlara çekecek yeni adımlar bekliyoruz” diye konuştu.

Başkan Altepe, ziyaretin anısına İşadamı Nihat Özdemir’e porselenden el yapımı Yeşil Türbe maketi hediye etti.

GÜNCEL HABERLER