MENU

CLK Uludağ Elektrik Yalova Bölge Yönetmenliği hizmete açıldı

CLK Uludağ Elektrik Yalova Bölge Yönetmenliği hizmete açıldı
CLK Uludağ Elektrik, vatandaşlara daha hızlı hizmet verebilmek için yatırımlarına devam ediyor. Yalova Bölge Yönetmenliği Müşteri İşlem Merkezi (MİM) açılışını gerçekleştiren CLK Uludağ Elektrik, böylece tahsilat başta olmak üzere abonelik, indirimli elektrik ve avantajlı tarifeler gibi birçok hizmeti tüketiciyle konforlu ortamlarda buluşturuyor.


CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini hayata geçirmeye devam ediyor. CLK Uludağ Elektrik Yalova Bölge Yönetmenliği MİM’i düzenlenen törenle hizmete açtı.


MİM açılışına Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan; CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac, CLK Uludağ Elektrik Yalova Bölge Yönetmeni Serper Acar, UEDAŞ Yalova İl Müdürü Volkan Çelik, ile çok sayıda davetli katıldı.


Genel Müdür Ali Erman Aytac, sayıları 70’i aşan MİM’lere bir yenisini daha eklediklerini belirterek, geçtiğimiz günlerde açtıkları Bandırma ve Çanakkale Bölge Yönetmeliği’nin ardından bugün de Yalova Bölge Yönetmenliği MİM’i vatandaşlarla buluşturmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Aytac; aynı zamanda Yalova Bölge Yönetmenliğine bağlı olarak Çınarcık, Armutlu, Altınova’daki MİM’ler ile de müşterilerine hizmet sunduklarını belirtti.


MİM’de fatura ödeme, avantajlı elektrik tarifelerinden yararlanabilme ve abonelik gibi hizmetlerin verildiğini ifade eden Aytac, müşterilerin yüz yüze iletişim kurabileceği konforlu ve ferah mekanlarda hızlı bir şekilde hizmet sunduklarını söyledi.


Aytac, “MİM’ler aracılığıyla bölge halkı EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun belirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 3600 kWh ve üzerinde elektrik tüketen serbest tüketiciler, CLK Uludağ Elektrik tarafından uygulanan “Yuvam Güvende” kampanyasından ve indirimli elektrik avantajlı tarifelerinden (mesken, esnaf ve sanayi) yararlanabilecekler. Müşterilerimiz ayrıca MİM’lerden yapabilecekleri tüm işlemleri CLK Uludağ Elektrik’in resmi web sayfası https://online.clkuludag.com.tr/ ‘den de yapabilirler” dedi.


GÜNCEL HABERLER