MENU

Elektrik Tarifeleri / Sanayi Tarifesi

bursa indirimli elektrik konut

Son Kaynak Tedarik Tarifesi Nedir?

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlenmiş olan tarife, bir önceki takvim yılına ait elektrik tüketimi 7.000.000 kWh’ın üzerinde olan tüketim noktaları için uygulanmaktadır.

Son Kaynak Tedarik Tarifesinden Kimler Yararlanabilir?

Son Kaynak Tedariki kapsamındaki müşteriler, 1 Ocak 2019’dan itibaren geçerli olmak üzere mesken abone grubu dışındakiler için yıllık 7 milyon kWh üzeri tüketim gerçekleştiren gerçek veya tüzel kişilerden oluşur. Son Kaynak Tedariki Tarifesi kapsamındaki müşterilerin enerji birim fiyatları EPDK tarafından açıklanan ulusal tarifeden bağımsız olarak, farklı bir hesaplama yöntemi ile belirlenmektedir.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Son Kaynak Tedarik Tarifesi kapsamında yapılacak ikili anlaşmalar ile Limak Uludağ Elektrik'in avantajlı tarifelerinden yararlanabilir ve enerji maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Alanında Uzman kişilerden oluşan ekiplerimizin sunduğu danışmanlık hizmetinden yararlanmak ve tarife kapsamındaki tekliflere ulaşmak için satis@limakuludag.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Kayıt Dönemleri: Tedarikçinizi değiştirmek için her ayın 6'sından önceki son iş gününe kadar başvuru işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: Her ayın 6'sından önceki son iş günü.

Onay Tarihi: Her ayın son haftası belirlenir.

Dönem Başlangıç Tarihi: Başvuru sonrası ilk ayın 1'i.